€ 59,00 - € 79,00Prijsklasse: € 59,00 tot € 79,00
Helios – een mini urne (50 ml) en theelichthoudertje ineen, handgemaakt, waarin u een klein deeltje van de as van een dierbare geliefde in schoonheid thuis kan bewaren. Hierbij heeft u de mogelijkheid om een theelichtje (waxinelichtje) in het midden van de urn te plaatsen.
Bij de urn zit een zelfklevend viltje, dat u kan gebruiken om het gaatje onderaan in het urntje af te sluiten.
Mini urnen zijn een veel gekozen oplossing om de as over meerdere nabestaanden te verdelen. Ook kiezen nabestaanden voor een mini-urn, wanneer zij naast het verstrooien van de as ook een kleine hoeveelheid thuis willen bewaren & koesteren.

| Gewicht | 0,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 5,5 cm |
| As-inhoud | 50 ml |
| Vorm | Cilindervorming |
| Materiaal | Handgemaakt urn van keramiek |
| Afwerking | Glazuur, Engobe |
| Kleur | Beige engobe, Zandkleurig engobe, Grijsblauw engobe, Roodbruin engobe, Wit gespikkeld, Groen & Blauw glazuur, Koperkleurig glazuur, Blauw gespikkeld |
| Geschikt voor | Binnen |
| Personaliseerbaar | Nee |
| Duo product | Nee |
| Toebehoren | Ziplock aszakje, rond zelfklevend sluitviltje, zacht zakje in zwart satijn, stijlvol bewaardoosje |
| Opmerking | Elk urn is uniek is en wordt afzonderlijk met de hand gemaakt. Daarom kan uw urn qua vorm, kleur & inhoud afwijken van de hier getoonde afbeeldingen en de vermelde informatie. |
| Oorsprong | Handgemaakt in België & Portugal |
| Gemiddelde levertijd | 5-7 werkdagen |