€ 99,00
De fotolijst heeft een gladde rand. Aan de lange zijde is een asbuisje van 8 cm bevestigd. De fotolijst is zowel liggend als staand te plaatsen.
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 15 × 2 cm |
| Inhoud | Symbolische hoeveelheid |
| Kleur | Tin |
| Materiaal | Tin |
| Fotoformaat | De lijst is geschikt voor foto's van 10×15 cm, staand en liggend. |
| Geschikt voor | Binnen |
| Duo product | Nee |
| Gemiddelde levertijd | 6 werkdagen |