€ 219,00 - € 2.575,00Prijsklasse: € 219,00 tot € 2.575,00
De Atlantis Memorials sieraden worden vervaardigd uit hoogwaardig 925 Sterling zilver. Dit betekent dat het sieraad voor minimaal 92,5% uit zilver bestaat. De overige 7,5% bestaat uit een legering van andere metalen om stevigheid aan het sieraad toe te voegen.
Ieder vingerafdruksieraad is ook leverbaar in geel- en witgoud. Doordat een vingerafdruksieraad op bestelling wordt gemaakt is de levertijd van deze producten 4 tot 8 weken.
| Gewicht | 0,005 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1,9 × 1,9 × 0,6 cm |
| Materiaal | 925 Sterling Zilver, 14K Goud, 18K Goud, 14K Wit Goud, 18K Wit Goud |
| Inhoud | Symbolische hoeveelheid |
| Afwerking | Glans |
| Duo product | Nee |
| Personaliseerbaar | Nee |
| Toebehoren | Exclusief ketting |