€ 58,00
Een tinnen roos met bovenin de knop een verborgen compartiment waarin je een beetje as van je dierbare kunt opbergen. Deze ene roos heeft een diepere betekenis, namelijk “ik hou nog altijd van jou”.
| Gewicht | 4,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 8 × 20 × 20 cm |
| Inhoud | Symbolische hoeveelheid |
| Hoogte | 25 cm |
| Kleur | Tin |
| Materiaal | Tin |
| Afwerking | Kleine hoeveelheid as kan heel symbolisch in de knop bewaard worden |
| Geschikt voor | Binnen |
| Duo product | Nee |
| Personaliseerbaar | Nee |
| Gemiddelde levertijd | 6 werkdagen |